Reklamácia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Reklamácia

Stolár nám neodpovedá na reklamáciu nábytku.Bohužiaľ nemáme od neho faktúru.Ako dôkaz máme len výpis z účtu,keď sme mu posielali časť peňazí,e-mail,v kt. nám posielal rozpis nami objednaných nábytkov,..Poslali sme mu aj poštou žiadosť o reklam.-nereaguje.-máme podací lístok.Ako ďalej postupovať?

Andrea, 31. 1. 2017, 1171x zobrazenie

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Exekúcia na LV

Dobrý deň. Môj otec má podlžnosti, k ničomu sa však nechce priznať, akékoľvek diskusie po dobrom aj…

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Aké práva na dom mám ak je na LV iba manželka?

Chcem sa opýtať, ako to je so spoluvlastníctvom na RD. Manželka zdedila starší rodinný dom, už…