Reklamácia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Reklamácia

Stolár nám neodpovedá na reklamáciu nábytku.Bohužiaľ nemáme od neho faktúru.Ako dôkaz máme len výpis z účtu,keď sme mu posielali časť peňazí,e-mail,v kt. nám posielal rozpis nami objednaných nábytkov,..Poslali sme mu aj poštou žiadosť o reklam.-nereaguje.-máme podací lístok.Ako ďalej postupovať?

Andrea, 31. 1. 2017, 1056x zobrazenie

Hypoteka

DObry vecer, Beriem na seba hypoteku a budem jediny vlastnik nehnutelnosti. Je mozne po urcitom…

Lenka, 26. 5. 2017, 2201x zobrazenie

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…

Kúpa domu z HU

Dobrý deň. Kupujeme dom. V deň podpisu kúpnej zmluvy sme zaplatili časť kúpnej ceny, podali návrh…

Katarina, 9. 5. 2017, 2365x zobrazenie

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1683x zobrazenie