Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Nastúpil som do práce ale dostal som zmluvu ako spoločník,-komplementár.Chcel by som vedieť aké riziká z toho plynú a či by som to radšej nemal čím skôr ukončiť. Ďakujem za odpoveď.

Vincent, 7. 6. 2017, 1119x zobrazenie

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…

Nehnuteľnosť získaná osvedčením o vydržaní, jej zápis na LV na oboch manželov.

Dobrý deň, počas trvania manželstva /sme manželia 36 rokov/ som pred cca 18 rokmi prostredníctvom…

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Dlh za tuv

Dobry den.chcela by som Vas poprosit o radu.moja matka predala minuly rok byt a kupil sa mensi.za…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Ukončenie pracovného pomeru bez pracovnej zmluvy

Od 1.1.2016 pracujem v sukromnej firme. Firma za mna plati odvody a vyplaca mi mzdu. Do dnesneho…