Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Nastúpil som do práce ale dostal som zmluvu ako spoločník,-komplementár.Chcel by som vedieť aké riziká z toho plynú a či by som to radšej nemal čím skôr ukončiť. Ďakujem za odpoveď.

Vincent, 7. 6. 2017, 1063x zobrazenie

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

Darovanie nehnuteľnosti vs. predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň. Darovala som dcérke dom v juni 2016 Darov.zmluvou & 628 a nasl.Obč.z.Je na liste…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Prevod bytu

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s veľkou prosbou,pred približne tromi rokmi mi sestra kúpila byt,na…

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2417x zobrazenie

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…