rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
rada

Dobry den dna 4.11.2016 som kupila od suseda auto ,spisali sme kupno predajnu sumu, peniaze som mu vyplatila a dohodli sme sa ze dna 7.11.2016 pojdeme prepisat auto,bohuzial cestov mi sused odpadol a lezal dlho v nemocnici, dostal sa s toho a dna 21.12.2016 ho vratili domov a odtedy sused stale len pil az to doslo tak daleko, az sme ho dna 10.2.2017 nasli mrtveho ,sused bol vdovec narobil vela dlhov ,deti nemal ,ako mam prepisat auto jeho synovec ho pyta spet ale peniaze mi nechce dat dakujem

Elena, 3. 3. 2017, 904x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Reklama

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či je možné vysúdiť obnos peňazí od spoločnosti Playboy, za…

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2243x zobrazenie

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2631x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3178x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…