Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Dobrý deň, dobrý deň, Chcem sa opýtať ako je to s vodičákom keď ma človek epilepsiou ja som bol ambulantne sledovaní 2,5 roka bez záchvatu potom doktorka zavrela ambulanciu a zostal som bez lekára.Teraz som skoro tri roky bez lekára a aj bez záchvatu čiže suma sumárum som bez záchvatu 5 rokov a chce

Michal, 22. 2. 2024, 35x zobrazenie

Predmanželská zmluva - ako riešiť výlučné vlastníctvo majetku pred svadbou?

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,  keď sama vlastním dom a idem sa vydávať a po svadbe chcem…

Nepreplatenie nadčasov

Dobrý deň, 2,5roka som robil v nemeckej prac. agentúre ako vodič LKW s prac. zmluvou na 8hod…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2559x zobrazenie

Vrátenie VP

Dobrý večer .. Chcel by som sa informovať a požiadať o radu pri žiadosti o predčasné vrátenie VP a…

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2451x zobrazenie

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…