Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Dobrý deň, dobrý deň, Chcem sa opýtať ako je to s vodičákom keď ma človek epilepsiou ja som bol ambulantne sledovaní 2,5 roka bez záchvatu potom doktorka zavrela ambulanciu a zostal som bez lekára.Teraz som skoro tri roky bez lekára a aj bez záchvatu čiže suma sumárum som bez záchvatu 5 rokov a chce

Michal, 22. 2. 2024, 92x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Ako preložiť súdne pojednávanie ohľadom výživného?

Chcel by som preložit súdne pojednávanie, pretože nebudem v tom čase pritomný v krajine,akým…

Prenajímateľ vs. nájomca - nároky prenajímateľa po odovzdaní bytu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor, bývala som v prenajatom byte 8mesiacov,riadne som…

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…