Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Mam 55rokov a chcela by som vediet ci mozem odmietnut vykonavat pracu v noci.pracujem ako osetrovatelka,na nocnej smene som zodpovedna za 15klientov sama.ci je to podla zakona spravne

Ruzena, 9. 3. 2019, 784x zobrazenie

Ako zabezpečiť aby moj majetok dedili iba moje deti?

Dobrý deň, potrebovala by som sa Vás opýtať nasledovné: akým právnym krokom môžem ošetriť to , aby…

Bojim sa ist pozrem maminku,ale chcem ju vidiet,čo mam robit.

Dobry den,mam problem so švagrom byva s mojou maminkou,ked ju pridem pozret tak ma uraža,dava mi…

Iveta, 17. 7. 2017, 2202x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

uver neplatenie exekutor

Dobrý den . mám nepodareného brata ktorý zobral úver 12 000 od banky, platil chviľu a prestal, 3…

Exekúcia

Dobrý Deň. Moja matka zdedila po zosnulom bratovi exekúciu na svoj majetok za to že robil ručitela…

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…