Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Mam 55rokov a chcela by som vediet ci mozem odmietnut vykonavat pracu v noci.pracujem ako osetrovatelka,na nocnej smene som zodpovedna za 15klientov sama.ci je to podla zakona spravne

Ruzena, 9. 3. 2019, 846x zobrazenie

Vypovedanie zmluvy z prenajmu garaze

Chcela by som poradit k 30.6.2019 mam vypoved z prenajmu garaze z porusovania podmienok.garaz je z…

Eva, 4. 6. 2019, 1863x zobrazenie

Darovacia zmluva

Dobrý deň,chcela by som vedieť či je darovacia zmluva platná na rodinný dom ktorý je zapísaný v…

Ako postupovať pri nesúhlase zamestnávateľa pri rozviazaní pracovného pomeru dohodou?

Dobrý deň. Chcela som sa spýtať ako mám postupovať, keď som si našla nové lepšie platené…

Zrušený platobný rozkaz - odpor, pojednávanie, uznesenie?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať čo znamená veta ''Podľa ust. § 267 ods.3 C.s.p., ak čo len jeden…

Možnosti vymáhania odškodného

Dobrý deň, bol som napadnutý druhou osobou súd mi uznal odškodné za ublíženie na zdraví vo výške…

Bojim sa ist pozrem maminku,ale chcem ju vidiet,čo mam robit.

Dobry den,mam problem so švagrom byva s mojou maminkou,ked ju pridem pozret tak ma uraža,dava mi…

Iveta, 17. 7. 2017, 2339x zobrazenie