Pridavky na deti

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pridavky na deti

Dobry den,mame 2 deti,obe narodene v CR,obcianstvo slovenske,s manzelom pracujeme v CR,mame tu prechodny pobyt-z CR nam nie su vyplacane pridavky na deti(zarabame viac ako stanovene minimum),nie su vyplacane ani zo SR,maju deti narok na pridavky?na SR urade nas odbili vraj nie,dakujem

Miroslava, 1. 6. 2018, 939x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Výpoveď z organizačných dôvodov podľa paragrafu 63 odst. 1 písm. b/ zákona č. 311/2001 Z. z.

Dobrý deň, prosím Vás, dňa 27.01.2016 som dostal výpoveď zo zamestnania z organizačných dôvodov. Vo…

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…