Prepis bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Prepis bytu

Pri holandskej dražbe bytu sme zaplatili o 2000 € menej ako bola vyvolávacia cena . Katastrálny úrad nam na základe notársky overenej zápisnice odmieta prepísat byt pretože spoločnosť ktorá dala byt do dražby ,má voči póvodnej majitelke stále pohĺadávku vo výške hore uvedenej sumy Dakujem

Robert, 22. 11. 2017, 1098x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2167x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 2120x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2513x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2883x zobrazenie

založené právo

Založila som byt,kt.som výlučnou vlastníčkou,v prospech bývalého priateľa,otca našich 2detí(okrem…

Kristína, 2. 2. 2017, 2428x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10745x zobrazenie