Prenajom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Prenajom

Dobrý deň mám zmluvu na prenájom chatky na dobu 5 rokov teraz ju mam v prenájme rok a ta pani od ktorej to prenajimam sa to rozhodla predať ako to mam riešiť keď mám tu zmluvu znou na 5rokov

Vladislav, 13. 8. 2021, 381x zobrazenie

Reklamácia nekvalitnej práce

Obraciam sa na Vás s otázkou, ktorú si potrebujem objasniť. Dal som si urobiť fasádu domu, podpísal…

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Povinnosti zamestnávateľa

Môj priateľ pracoval ako servisný technik na opravu záhradnej techniky. Jeden rok pracoval na…

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2829x zobrazenie

Prevod nehnuteľnosti bez dedičského konania

Dobrý deň, píšem za mojho priateľa. Nehnuteľnosť , ktorú si kúpil on sám , tiez OMV a vozik za auto…

Ako sa mám domocť nevyplatenej mzdy?

Mám 17 rokov. Mesiac som brigádovala ako čašníčka v bare a nechcú mi vyplatiť celú mzdu a ešte mi…