Premlčacia doba

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Premlčacia doba

Manželovi prišlo zaplatiť po 10rokoch skoro 600e za právne zastupovanie... Nieje to už premlcane, netreba sa odvolať??Ďakujem

Dominika, 3. 1. 2018, 989x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Platobný rozkaz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne vypracovania platobného rozkazu. - akému okresnému…

Lucia, 20. 7. 2017, 1710x zobrazenie

Zaplatenie nakladov pravneho zastúpenia

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať.či ma može žiadať právny zástupca firmy, ktorá odo mňa žiada…

Branislav, 2. 2. 2017, 2371x zobrazenie

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2732x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2618x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2118x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2379x zobrazenie