predaj bytu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
predaj bytu

Chcem sa opytat ci mam niejake pravo na ciastku z predaja bytu v ktorom som byval 25 rokou na trvalom pobyte od mojho narodenia,koly praci som odcestoval do zahranicia a bol som odhlaseny z tr. pobytu,zrazu sa byt predal a ja som nebol do bytu ani vpusteny si zobrat moje osobne veci vite mi pomoct?

Lubomir, 17. 12. 2017, 1062x zobrazenie

Darovacia zmluva + návrh na vklad

Dobrý deň, ak je v darovacej zmluve uvedené, že darca splnomocňuje obdarovaného na podanie návrhu…

BSM

Prosím Vás ako môžem postupovať pri riešení bsm po rozvode, keď celkový majetok odhadujem na 4 mil…

Žaneta, 4. 5. 2017, 2376x zobrazenie

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…

Ako sa mám domocť nevyplatenej mzdy?

Mám 17 rokov. Mesiac som brigádovala ako čašníčka v bare a nechcú mi vyplatiť celú mzdu a ešte mi…

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…