Právo na odstupné

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Právo na odstupné

Dobrý deň,dala som vo firme dvojmesačnú výpoveď,pracujem tam vyše 10 rokov, mám nárok na odstupné keď výpoveď som podala ja a nebola dohodou? Ďakujem

Zuzana, 25. 1. 2019, 892x zobrazenie

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2414x zobrazenie

Je nárok na dedenie?

Snúbenica sa prednedávnom 5mesiacov rozviedla, dcérku jej samozrejme sud pridelil a stretávanie s…

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Škodová udalosť - ako mám postupovať, keď som bola účastníčkou dopravnej nehody?

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ako mám postupovať, keď som bola účastníčka dopravnej nehody. Z…