Právna rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Právna rada

Prosím vás chcem sa opýtať keď si vybavím opatrovateľský príspevok na brata či mi môže naň siahnuť exekútor za vašu odpoveď vopred ďakujem

Jana, 3. 8. 2021, 444x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Ako vymôcť požičané peniaze ak dlžníci na seba vyhlásili osobný bankrot?

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či mám možnosť vymôcť plnú sumu. Požičala som peniaze. V zmluve…

Maria, 21. 4. 2017, 2611x zobrazenie

Poštová banka - požička

Dobry deň.pred pár rokmi sme si s mužom vzali požičku 1600 eur.platime po 50 eur a dnes nam bolo…

Andrea, 10. 2. 2017, 2729x zobrazenie

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 1991x zobrazenie

Platobný rozkaz

Prišiel mi platobný rozkaz ja som na neho nereagoval a nepodal som odvolanie na to sa súd…

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2346x zobrazenie

Ako riešiť exekúcie keď som bez TPP

Dobrý deň, ako mám postupovať - mam exekúcie a som momentálne bez tpp.

Bohumila, 19. 4. 2017, 2325x zobrazenie