Pracovnopravne vztahy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pracovnopravne vztahy

Pracujem v potravinovom retazci a nadriadeny ma chce presunut na inu prevadzku bez mojho suhlasu. Je to mozne, ak mam v zmluve napisanu presnu adresu s popisnym cislom a aj kod prevadzky? Moze ma presunut bez mojho suhlasu,ci uz na trvalo alebo docasne? Dakujem

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rada

Dobrý deň. Som invalidný dôchodca, rozviedol som sa a chcel by som vysporiadať majetok.  S ex…

Exmanželka mi zabraňuje v styku s dcérou

 S exmanželkou sme rozvedení od februára. Súdom bola určená dcárka jej, pričom po vzájomnej…

Nesúhlas so zápisnicou - ako možem namietať obsah zápisnice?

Na pojednávaní sudca diktoval do diktafonu čo som hovorila pri vypočúvaní a v zápisnici bolo…

Zvýšenie výživného

Dobrý deň, jedná sa o rozhodnutie súdu, ešte nenadobudlo právopl. zvýšenie výživ. z 28€ na …

Može ma v dedičskom konaní zastupovať advokát aby som sa vyhol sporom so súrodencami?

Dobry deň, mozete mi prosim odpovedať na otázku, či sa možem dať zastupovať advokátom na dedičskom…

Je možné žiadat výživne na dieťa ak nemenovaný má doklady o zaplatení?

Dobrý večer. Prosím Vás, píšem za môjho priateľa. Posielal každý mesiac výživné na svoju dcéru na…