Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Môže ma zasmestnat sk.agentura v Nemecku na sk pracovnu zmluvu a ak ano ako je to pravne poriesene.dakujem

Vladimír, 3. 2. 2018, 973x zobrazenie

konkurenčná doložka

Je zákonné aby zamestnávatľ nútil svojho zamestnanca podpisat konkurenčnú doložku po roku trvania…

Lucia, 27. 9. 2017, 2331x zobrazenie

Vysporiadanie hyp. úveru medzi spoludlžníkmi

Dobrý deň, prosím Vás o radu ako vyriešiť môj problém. S bývalým partnerom sme si zobrali…

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Kedy a ako môžem požiadať o zákaz priblíženia

Na súkromnom pozemku v osobnom vlastníctve som bol fyzicky napadnutý susedom. Výsledkom boli…

Jozef, 16. 5. 2017, 9826x zobrazenie

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…