Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Môže ma zasmestnat sk.agentura v Nemecku na sk pracovnu zmluvu a ak ano ako je to pravne poriesene.dakujem

Vladimír, 3. 2. 2018, 1010x zobrazenie

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Nezhoda medzi dátumom podpisu výpovede manažérom firmy a dátumom výpovede od personálnej agentúry

Dobrý deň. Prosím o Vašu radu v takejto veci: Výpoveď som mala podpísanú od môjho manažéra vo…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…

Predaj nehnuteľnosti ak jeden zo spoluvlastníkov nesúhlasí

Chceme predať rodinný dom po rodičoch. Sme štyria vlastníci.Vsetci súhlasia,okrem jedného, ktorý…

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

Vysporiadanie hyp. úveru medzi spoludlžníkmi

Dobrý deň, prosím Vás o radu ako vyriešiť môj problém. S bývalým partnerom sme si zobrali…