Pôžička

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pôžička

Dobrý deň, môj syn požičal 1000 € v období 08/2017 kamarátovi peniaze. Doteraz mu vrátil len 300 € a nevie sa dostať k ostatným peniazom. Zmluvu o pôžičke nemá iba facebookovú komunikáciu ale bez lehoty na vrátenie. Stále mu vypisuje , že každý týždeň mu to vráti ale zatiaľ nič. Obstojí to na súde?

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Darovacia zmluva - čo všetko obnáša klauzula "poskytnúť darujúcemu potrebnú pomoc v starobe"?

Dobrý deň, Potreboval by som vysvetliť, či ozrejmiť klauzulu v darovacej zmluve. Ak je tam…

Ručiteľ

Moj dobrý priateľ mi robí ručiteľa na hypotéku. Po čase sa mu to rozležalo v hlave a povedal, že si…

Martin, 24. 10. 2017, 2215x zobrazenie

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1352x zobrazenie

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2467x zobrazenie

Ako napísať splnomocnenie?

Dobrý deň,moj syn si podal pred dvomi rokmi návrh na stretávanie s maloletým dieťaťom. Bolo jedno…

Olga, 10. 2. 2017, 3188x zobrazenie

Škoda na majetku

Dobrý deň, prosím Vás o radu, ako by som mal postupovať pri riešení nasledovného problému: Na…

Jaroslav, 7. 4. 2017, 2379x zobrazenie