Pozemok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozemok

Máme pozemok, ktorý má šírku 16m. dom má šírku 11 m. Známy ma informoval, že ak by s týmto sused nesúhlasil, je možnosť odkúpiť (medzi sebou) napr. 1m šírky pozemku - tým by sa vlastníkom stal napríklad brat, ten by už následne povolil akýkoľvek odskok. Je to takto vôbec možné?

Dominik, 14. 6. 2018, 925x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Predaj bytu

V bytovke sú 4 byty. Dotyčný chce kúpiť všetky zvyšné podiely v jeho byte. Avšak žiada od susedov…

Ladislav, 12. 9. 2017, 2212x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2486x zobrazenie

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1719x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2491x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2222x zobrazenie

Najomne

Som najomca bytu,v kt. zijem s 3 detmi a manzelom.Vlastnik bytu je obec.Chcem ukoncit najomnu…

Zuzana, 19. 5. 2017, 2261x zobrazenie