pomoc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pomoc

Potrebujem pomoct som obvineny s 5 x vidierania a raz sirenie det..porn... mrzí ma to chcem sa spitat ak sa bojim ist do toho mesta na sud mam pravo na spirevod policajtou a pomoze ku sudu ze mam poruchu osobnosti alebo neako to ovplivni ?

Dominik, 30. 10. 2017, 1196x zobrazenie

Výpoveď z organizačných dôvodov podľa paragrafu 63 odst. 1 písm. b/ zákona č. 311/2001 Z. z.

Dobrý deň, prosím Vás, dňa 27.01.2016 som dostal výpoveď zo zamestnania z organizačných dôvodov. Vo…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2626x zobrazenie

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Výsluch maloletého

Dobrý deň, môjho syna v zime zrazil inštruktor na lyžiach, čím mu spôsobil ťažké zranenie. Podala…

Darovanie bytu

Pred 5. rokmi mi moja sestra darovala byt po našich zosnulých rodičoch. Teraz chce darovaciu…