poistné plnenie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
poistné plnenie

V prípade nároku za poistné plnenie súdnou cestou (po úraze vznik rakoviny), keď medicínsky špecialisti u nás a vo svete nevedia vylúčiť, ani potvrdiť jednoznačne túto príčinnú súvislosť, s tým, že je to možné, sa v obč. právnom spore prikláňa právo na moju stranu ako in dubio pro reo v tr. konaní?

Ivan, 24. 8. 2017, 1147x zobrazenie

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…

Exekúcia

Dobrý deň prajem potrebovala by som prosím poradiť. Môže mi exekútor zrážať z platu aj keď som o…

Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí…

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Ako sa vypočítavajú úroky z omeškania u platovného rozkazu?

Dostal som platobný rozkaz od súdu, že mám zaplatiť 8 000 eur s úrokom z omeškania vo výške 5,05%…