Podiel na zisku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Podiel na zisku

K 19. 12. 2016 som nadobudol do vlastníctva časť urbárskych pozemkov od iného podielnika. Kto ma právo na výplatu podielov za tieto pozemky za rok 2016? Bývalý vlastník, /ten je stále členom spoločenstva/ alebo ja?

Jozef, 16. 2. 2018, 925x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1343x zobrazenie

Poplatky za zmeny zájazdu

Dobrý den chcem sa opýtať alebo poradiť..Mám zakúpený zájazd do Turecka od 31.8.2017 do 7.9.2017…

Jana, 2. 5. 2017, 2201x zobrazenie

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Riešenie incidentu s AAA auto

Dobrý deň. Chcem sa opýtať ako sa dá brániť voči podvodnikom s AAA auto. Moj prípad je ako každý…

Lenka, 31. 7. 2017, 2418x zobrazenie

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2442x zobrazenie

Právo v bytovom dome

Dobrý deň.V. 6 poschodovom bytovom dome máme v garzonke starú ženu ktorej je hygiena cudzia,páchne…

Alexander, 25. 5. 2017, 2235x zobrazenie