Platnosť zmluvy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Platnosť zmluvy

Rezervacna zmluva bola podpisana zo strany realitky v zastúpení bez uvedenia mena osoby, vo vedľajšej miestnosti, bez predloženia plnomocenstva ci oboznamenia s touto skutočnosťou druhú stranu. V mene RK je oprávnená konať len konatelka podla OR. Je zmluva platná?

Veronika, 13. 12. 2017, 1054x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

rozdelenie majetku

Dobrý deň, Ja a moja sestra, sme po rodičoch (sme siroty) zdedili 3 izbovy byt a chalupu. Obaja…

Marta, 9. 2. 2017, 2387x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý deň. Mala som 4 pozičky od slovenskej pozičovne. Platila som pravidelne pokial manžel…

Sona, 14. 2. 2017, 2636x zobrazenie

ochrana práva na obci, ak došlo k zrejmému zásahu do pokojného stavu

Vlastním časť dvojdomu so záhradou, podielový spoluvlastn. začal z mojej časti záhrady o výmere cca…

Marta, 4. 5. 2017, 2308x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2521x zobrazenie

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…

Manželstvo s cudzincom, trvalý pobyt, pohyb po EU

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu. Uzavrela som manželstvo s Albáncom minulý týždeň,v pondelok…

Nikola, 29. 11. 2017, 2343x zobrazenie