Odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstupne

Dobry den, manzel je zamestnany ako vodic 11 rokov. Majitelka sa rozhodla firmu zrusit k 1.4.2018. Oznamila mu to 6.3.2018 s tym, ze jeho auto predala. Novy majitelia ponukli mojmu muzovi pracu. Manzel suhlasil, ale ma manzel narok na odstupne? Dakujem. Klukova Iveta

Iveta, 17. 3. 2018, 964x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Je možné žiadať o zmenu miestnej príslušnosti súdneho pojednávania?

Dobrý deň, podala som návrh na určenie otcovstva a úpravu rodičovských práv a povinností k…

Výživnè - ako dosiahnuť aby ho ex posielal na čas

Dobrý deň, mám otázku ohľadom výživného, mám určené výživné 200€ dieťa, má 3roky a nikdy ho nemám k…

Vycestovanie ex manželky s deťmi do zahraničia na dlhšiu dobu

Má právo ex manželka vycestovať s neplnoletým deťmi na dlhšiu dobu do zahraničia ak má dané súdom,…

Doplatok výživného

Prosím Vás,ex manžel mi má doplatit na deti výživné čo neplatil pol roka. Je zivnosntik,ale…

Rodičovský únos

Dobrý deň, s manželkou už nejaký čas nenažívame, ja som v Bratislave (mám tu trvalý pobyt) a ona s…

Výživné - kedy zaniká povinnosť platiť?

Dobry den. Moja dcera tento rok maturovala a do 31.8. bola vedena ako student. Od 1.9. ma pracovny…