Odstupne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstupne

Pracujem v pekarni ako silomajster uz cez 4 roky. A zacinam mat zdravotne problemi, alergia na muku, neustale nadcha, problemi z dychanim atd.. Rozmyslam ze to budem musiet asi ukoncit a moja otazka, mam narok na odstupne ked odchadzam zo zdrav. dovodov a v akej vyske. A co ktomu vsetko potrebujem.

Maros, 16. 2. 2018, 1026x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

BSM a odmena pravnika

Dobrý deň.  Rada by som Vás požiadala o radu. Rozvádzam sa a podala som žalobu na súd o…

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2633x zobrazenie

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…

Môžu ma rodičia bez môjho vedomia vydediť?

Dobrý večer, nedávno sme mali s mamou výmenu názorov a ona mi zrazu povedala, že ma vydedili. Len…

Exmanželka mi zabraňuje v styku s dcérou

 S exmanželkou sme rozvedení od februára. Súdom bola určená dcárka jej, pričom po vzájomnej…

Čo má obsahovať splnomocnenie pre zastupovanie na súde?

Požiadala som o zvýšenie výživného od otca. Som plnoletá a študujem na VŠ. Termín pojednávania…