Odstupenie od najomnej zmluvy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstupenie od najomnej zmluvy

Dobry den, nastahovali sme sa so snubencom do bytu, na ktory sme uzatvorili zmluvu o najme s 3 mesacnou vypovednou. Majitelka je v zahranici. Po prvej noci sa ukazalo, ze byt je velmi hlucny, susedi s vytahom. Oboch nas hluk budi v case nocneho pokoja, podla appky na meranie hluku, presahuje hygieni

Zuzana, 21. 4. 2018, 931x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

potrebujem poradit

Dobry den kupil som auto na splatky od normalneho cloveka ziadna spolocnost ani nic len zmluva…

Jan, 28. 5. 2017, 2458x zobrazenie

Vrátenie darov nadobudnutých počas manželstva

Dobrý deň, chcem sa spýtať, sme s manželom v rozvodovom konaní a včera mi napísal sms, že sa…

Jana, 22. 1. 2017, 2256x zobrazenie

Vrátenie zálohy za svadobnú hostinu - koronavírus

Dobrý deň, dňa 6.6.2020 sme mali mať svadbu. Pre súčasnú situáciu sme ju chceli zrušiť, zaplatili…

Miroslava, 8. 4. 2020, 2530x zobrazenie

Porušenie ústnej dohody

Dostal som sa do nekonečného kolotoču s kamarãtom.V marci tohto roku si odomna požičal zváračku na…

Predaj maľovaných obrazov

Prajem dobrý deň. Láskavo prosím, poraďte mi, aké mám povinnosti voči štátu, ak chcem predať…

Odstúpenie od nájomnej zmluvy

31.1.2017 som uzatvorila nájomnu zmluvu,pričom som prenajímateťovi zaplatila nájomne za jeden…

Maria, 3. 2. 2017, 2498x zobrazenie