Odstúpenie od kupno predajnej zmluvy

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odstúpenie od kupno predajnej zmluvy

Dobrý deň, Podpísala som kupno predajnu zmluvu s mojou mamou o odkúpení jej domu,kde má doživotne právo, pred notárkou, je to na katastri. Zrazu vymýšľa že nevie či to bol dobrý nápad. Vie z toho ešte nejakym spôsobom vycúvať ? Keď ja sa toho nechcem vzdať.ďakujem

MonikA, 22. 2. 2022, 266x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2189x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2620x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2466x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2406x zobrazenie

Predaj nehnutelnosti

Zdravím,odkúpila som DB do OV..Chcem ho v dohľadnej dobe predať,takze budem platiť daň z predaja…

Stefania, 9. 5. 2018, 1999x zobrazenie

Byt

Dobry vecer mam otazocku rodicia prisli pred 8rokmi o byt islo o bytovu mafiu da sa stim nieco este…

Antonia, 4. 4. 2017, 2290x zobrazenie