Ochrana osobnych udajov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ochrana osobnych udajov

Dobry den, chcem sa spytat, ci sa da napadnut ak byvaly zamestnavatel neposlal vyplatnu pasku mne ale priamo na urad prace, ktory si ho nevyziadal.

Lukas, 25. 5. 2017, 1072x zobrazenie

Rozdelenie domu po rozvode

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako to je s rozdelením majetku po rozvodovom konaní. Ide o dom,…

Darovanie nehnuteľnosti, prevod podielu a podpis zmluvy na diaľku

Po matke som pred 6 rokmi zdedila v 50 % podiele 2 nehnuteľnosti- starý rodinný domček na dedine a…

Nájomná zmluva

Dobrý deň, prenajal som byt a nájomca mi po dvoch týždňoch podal písomnou a elektronickou formou…

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

Vklad do katastra

Je možné v jednom návrhu na vklad do katastra nehnuteľností previesť majetok viacerých osôb…

Milan, 21. 4. 2017, 2430x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti ak jeden zo spoluvlastníkov nesúhlasí

Chceme predať rodinný dom po rodičoch. Sme štyria vlastníci.Vsetci súhlasia,okrem jedného, ktorý…