Ochrana osobnych udajov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Ochrana osobnych udajov

Dobry den, chcem sa spytat, ci sa da napadnut ak byvaly zamestnavatel neposlal vyplatnu pasku mne ale priamo na urad prace, ktory si ho nevyziadal.

Lukas, 25. 5. 2017, 1127x zobrazenie

Vlastnicky podiel

Dobry den. Mam otazku: Chcem manzelovi darovat 1/2 bytu, ktory som nadobudla pred manzelstvom. A do…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2685x zobrazenie

Vysporiadanie nehnuteľnosti

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s dotazom, ako by bolo vhodné postupovať pri vysporiadaní…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2556x zobrazenie

Nájomná zmluva - omeškanie s platbou nájomného a zadržanie osobných vecí - aké mám práva?

Dobrý deň, prosím vás o radu aké mám práva, ak som sa dostala do omeškania s platbou nájomného v…

Mám nárok na odstupné?

Dobrý deň prajem, mám zmluvu u zamestnávateľa tkz. dohodu o dočasnom pridelení resp.pracujem cez…