Nehnutelnost - nedodrzanie kupnej zmluvy po dobu skoro 10 rokov

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost - nedodrzanie kupnej zmluvy po dobu skoro 10 rokov

V roku 2007 bol zakupeny pozemok,podla kupnej zmluvy sa pravnicka osoba zavizala ze v roky 2007 zrealizuje IS aj cestu.Dodnes sa to nedeje,vyhovorky, zavadzania,Vykazuje na oko cinnost,naoko kolaudacie podane ziadosti na rozne urady koli ale taha cas.Nevieme si rady.Firma je 4ty rok v cistej strate.

Michal, 16. 9. 2017, 1130x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2469x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2697x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1912x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2770x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2339x zobrazenie

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2454x zobrazenie