Nehnutelnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnosť

Dobrý deň. V roku 2014 som bral hypotekárny úver na dom, keďže moja priateľka-družka nemohla byť /bola v hypotekárnom registri/v tom čase na úvere načo má po rozchode nárok keď máme spolu 7 ročnú dcéru. Keď všetky veci na dom/hypotéku/ a okolo domu/dokončovanie/ som platil ja. Nemáme nič podpísané

Matúš, 6. 11. 2017, 1222x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2687x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2594x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2372x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2513x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 2079x zobrazenie

Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, oslovila ma moja suseda, ktorej moja stará mama predala pozemok pred 15 rokmi. Moja…

Ivona, 9. 2. 2017, 2527x zobrazenie