Nájom

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nájom

Dobrý den, prosím o radu.. môže obec ako zriaďovateľ priestorov podpísať nájomnú zmluvu s osobou ktorá je na materskej? V priestoroch sa stretávajú rodičia s deťmi .. niečo podobne ako materské centrum.. len to oficiálne centrum nieje. Je nutne aby táto mamička založila združenie aby mala IČO? Vdaka

Lenka, 15. 1. 2019, 814x zobrazenie

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

exekucia

doobry den mozte mi poradit som na inv.doch. berem 142e.iny prijem nemam moze exekutor dat prikaz…

Gabriela, 2. 2. 2017, 2419x zobrazenie

Výbrer hotovosti z účtu po smrti rodiča

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ohľadom výberu hotovosti z účtu našej náhle…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2370x zobrazenie