Nahliadnutie do spisu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nahliadnutie do spisu

Dobrý deň, 13.6.2023 som bola nútená zavolať policajtov, keďže má môj manžel pod vplyvom alkoholu fyzicky napádal. Bolo to prvýkrát čo došlo k fyzickému útoku. Policajt mi po príchode povedal, že manzelovi svieti paragraf za spreneveru. Môžem žiadať informácie na polícii o čo ide? Či je to pravda?

Drahoslava, 19. 6. 2023, 179x zobrazenie

Odmietam vypovedať

Dobrý deň, bola som prizvaná na súd vypovedať ako svedok o čine spred 10tich rokov. Na trestnom…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2420x zobrazenie

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2118x zobrazenie

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?