majetok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
majetok

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu, ako postupovať v mojom prípade. S manželkou sme sa roky starali (neoficiálne) o mojich starých rodičov (lekari, nákupy, opravy a pomoc okolo domu / záhrady) bez nárokovania financií alebo majetku, veľa krát sme aj odmietali prepis ich majetku na mňa (vnuk

Miloš, 3. 8. 2022, 249x zobrazenie

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

Nadobudnutie pozemku vydržaním - po akej dobe?

Prajem dobrý deň. Prosím Vás o usmernenie ohľadom nadobudnutia pozemku vydržaním. Ak mám dobrú…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Ručiteľ a premlčacia doba

Dobry den..Prosim vas pekne o radu.. V roku 2003 som podpisal zmluvu o uvere ako rucitel.Dotycny…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2516x zobrazenie