kupno predajna zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
kupno predajna zmluva

Dobrý deň, zakúpil som byt v novostavbe ktorá je vo výstavbe a platba nehnutelnosti prebieha v niekoľkých etapách. Aktuálne mám uhradené viac ako je podľa platobného rozpisu preto by som rád opýtal na článok z kúpno predajnej zmluvy. 7.Zmluvné strany sa dohodli, že Budúci kupujúci majú právo uhra

Dominik, 14. 8. 2019, 664x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý večer. Chcem sa informovať ohľadom prepisu domu. Žijem s mamou, ktorá má 80 rokov a dvoma…

Antónia, 28. 4. 2017, 2785x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2345x zobrazenie

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2200x zobrazenie

Kúpa bytu cez RK

Dobrý deň, rozhodol som sa kúpiť rodinný dom cez realitnú kanceláriu. Zložil som rezervačnú zálohu…

Libor, 28. 4. 2017, 2417x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2221x zobrazenie

Správne uvedenie predávajúcej na kúpno-predajnej zmluve

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Kupujem nehnuteľnosť a zistil som, že…

Stanislav, 20. 10. 2017, 2082x zobrazenie