kupene auto

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
kupene auto

Dobrý deň 29,6,2018 sme kupili auto cez inzerat. Nakoľko nam predajca zatajil vek auta . Zatajil nam aj ,že je auto dovezene,Dá sa odstupiť od zmluvy? Podpisali sme kupnopredajnu zmluvu v ktorej tieto informacie neboli...zistili sme to až doma na druhý deň cez ko.sk

Zdenka, 4. 7. 2018, 955x zobrazenie

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2298x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

neplatenie výživného v plnej výške a včas

Dobrý deň, môj dotaz sa týka prečinu zan. pov. výživy podľa § 207 TZ, ktorého sa dopustí ten, kto…