Kupa zahrady

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kupa zahrady

chcel by som sa len informovat, ked vlastnim dom a mam zahradu ktora mi este nepatri vlastnia ju este dvaja vlastnici ktory tam byvali predtym,chcem iba vediet keby som kupil od jedneho vlastnik co vlastni tu zahradu ale ten vlastnik ma iba 1/5 a druhy ma 4/5 ja zatial by som chcel 1/5 ci mozem ku

Branislav, 9. 1. 2018, 929x zobrazenie

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

Výbrer hotovosti z účtu po smrti rodiča

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ohľadom výberu hotovosti z účtu našej náhle…

Vyvesenie osobných údajov na nástenke

Bývam v bytovom dome a som jeho vlastníčkou. Bývalý manžel mi nechal dlhy a jeden úver som si brala…

Syn môjho brata

Dobrý Deň! Tak že môj 35 ročný brat má 15 ročného syna ktorý je podľa riaditeľky školy a kolíznej…

Patrícia, 22. 3. 2017, 2585x zobrazenie

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2334x zobrazenie