Kupa zahrady

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kupa zahrady

chcel by som sa len informovat, ked vlastnim dom a mam zahradu ktora mi este nepatri vlastnia ju este dvaja vlastnici ktory tam byvali predtym,chcem iba vediet keby som kupil od jedneho vlastnik co vlastni tu zahradu ale ten vlastnik ma iba 1/5 a druhy ma 4/5 ja zatial by som chcel 1/5 ci mozem ku

Branislav, 9. 1. 2018, 967x zobrazenie

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Ako treba štylizovať žiadosť o zmenu súdneho pojednávania?

Dobrý deň, rada by som sa informovala ako treba štylizovať žiadosť o zmenu miesta súdneho…

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Zákaz priblíženia

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať, od malička mám problémy s otcom. Je v tom aj alkohol, aj…

Ako splácať dlh počas materskej dovolenky?

Sposobila som svojmu zamestnavatelovi financnu stratu ale dohodli sme sa na splatkovom kalendari…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2118x zobrazenie