Kupa pozemku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kupa pozemku

Dobry den chcela by som sa opytat kupujem pozemok kde je 11 vlastnikov aje tam zrucanina domu ale to uz sa ide dat na asanaciu chcem sa ale opytat ako je to s tym pozemkom pod tym domom . Dakujem

Natalia, 8. 6. 2018, 920x zobrazenie

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…

Nájom domu - čo uviesť do zmluvy

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, ohľadne prenájmu domu. S manželom vlastníme dom, ale…

Nárok na podiel zo zdedenej časti po rodičovi a zákaz vstupu kôli týraniu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo sa dá urobiť v prípade, keď manžel a jeho súrodenci…

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2458x zobrazenie

Vymáhanie dohody

Uzavrel som s vlastným bratom Dohodu o odstúpení 5 novinových stánkov za mesačnú odplatu 660€…

Kúpa kradnutého mobilného telefónu na Bazoš.sk

Dobrý deň, pred 3 mesiacmi som kúpil pomocou servera bazoš mobilný telefón. Dnes mi volali z…