kúpa pozemku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
kúpa pozemku

Dobrý deň, kupujem pozemok na stavbu domu a chcem aby bol napísaný na mňa a na moju priateľku. Ako to mám doriešiť? Ďakujem Kuhtreiber

Roman, 16. 1. 2018, 1062x zobrazenie

Agresivita maloletých v škole

Dobrý deň, som rodič dieťaťa, ktoré navštevuje základnú školu (2.ročník). Máme problém, s ktorým si…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2412x zobrazenie

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2488x zobrazenie

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…