Kúpa auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa auta

Pekný deň. Včera som kúpila auto . Nič drahé. Ide o to že som bola oklamaná v roku výroby a stočených km. Dá sa nejak auto vrátiť a peniaze dostať späť pokial predajca nespolupracuje ?

Daniela, 20. 1. 2018, 1031x zobrazenie

Vysťahovanie z bytu

Bývam v podnájme 5 mesiacov a menil som zamestnanie a nemohol som v ten istý deň zaplatiť nájomné a…

Vymáhanie škody po polroku, dohoda o uznaní dlhu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže bývalý zamestnávateľ odo mňa požadovať podpísať dohodu o…

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…

Vecné bremeno - doživotné právo užívania

Bývame s mamou a dom je napísaný na nás. Mama tu má doživotné právo spísané u právnika, ale nie je…

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Zdedili sme byt. Čo s dlhmi ktoré presiahnu hodnotu dedičstva?

Dobrý deň, mala by som záujem o informáciu ohľadom dedičského konania. Pred mesiacom nám zomrela…