Krádež auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Krádež auta

Dotyčný mi ukradol kľúče z bytu potom jazdil na mojom aute bez môjho povolenia a vedomia. Po mojom telefonáte po upozornení ľudí v meste zistili, že jazdí bez vôd ičskeho v opitom stave na aute a uniká polícii. To bolo v roku 2015. Poškodené ho vrátil a sľúbil škodu nahradiť . Potom ho ukradol znova

Monika, 17. 8. 2017, 974x zobrazenie

Domáhanie sa predkupného práva ako spolupodielnik ornej pôdy

Dobrý deň, V roku 2003 predal spolupodielník ornú pôdu PD bez toho aby ma oslovil ako…

Ako postupovať keď mi zamestnávateľ nevyplatil mzdu?

Firma, v ktorej manžel pracoval mu nevyplatila mzdu za minulý mesiac vo výške 1500€. Chceli by sme …

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2302x zobrazenie

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Zrušenie darovacej zmluvy . možu ma prinútiť vrátiť dar?

Dobrý deň, môj strýko mi ako neteri daroval (darovacou zmluvou) u notárky, časť nehnuteľnosti…

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…