Hypotéka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hypotéka

Z manželom sme si kúpili dom na hypotéku medzičasom sme sa rozviedli ja som zostala bývať aj z deťmi na dome ex manžel sa odsťahoval k rodičom..Ako pokračovať keď chcem hypotéku prepísať iba na seba aj dom ex manžel chce darovať svoju čiastku na deti...

Katarína, 17. 1. 2018, 945x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2274x zobrazenie

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2380x zobrazenie

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2065x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2595x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2321x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2715x zobrazenie