Hypoteka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hypoteka

Dobry den,moja sestra si brala v roku 2002 hypoteku na byt a ja som jej rucila..lenze splatky ktore im posielala napadol exekutor a bral si peniaze..ona o tom nevedela nakolko je v zahranici..lenze byt jej vzali a dali na drazbu..2.5 mi prisiel papier zo sudu ze treba zaplatit 21000 tej banke..chcem sa opytat ci je to mozne ze zoberu byt a este chcu peniaze..a ci je mozne sa dohodnut kedze je to sudne rozhodnutie..doteraz mi ziadny papier od nich neprisiel len ten..mozem sa neako branit?Dakujem

Lenka, 4. 5. 2017, 957x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Predaj bytu

Dobrý deň, Predávam byt a kupujúcemu chyba 10% kúpnej sumy. Na zmluve je uvedené že celú čiastku…

Monika, 27. 1. 2017, 2450x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2255x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2469x zobrazenie

Zalozne pravo na dieta (zastupca)

Dobry den, chcem chcem zobrat hypoteku na rodicovsky dom ale vlastnik je neplnolety so svojou…

Jan, 28. 5. 2017, 2253x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2578x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10456x zobrazenie