Hypoteka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hypoteka

Dobry den,moja sestra si brala v roku 2002 hypoteku na byt a ja som jej rucila..lenze splatky ktore im posielala napadol exekutor a bral si peniaze..ona o tom nevedela nakolko je v zahranici..lenze byt jej vzali a dali na drazbu..2.5 mi prisiel papier zo sudu ze treba zaplatit 21000 tej banke..chcem sa opytat ci je to mozne ze zoberu byt a este chcu peniaze..a ci je mozne sa dohodnut kedze je to sudne rozhodnutie..doteraz mi ziadny papier od nich neprisiel len ten..mozem sa neako branit?Dakujem

Lenka, 4. 5. 2017, 1010x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2632x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2180x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2372x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2739x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 2035x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2883x zobrazenie