Hmotná zodpovednosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hmotná zodpovednosť

Pracujem na dohodu o brigádnickej práci študentov v banke a, keďže odchádzam do zahraničia, tak vedúca žiadala o notebook pre mňa (s tým, že by som podpísala hmotnú zodpovednosť). Avšak dostala odpoveď, že to nie je možné, keďže som študent. Našla som jedinú podmienku a to vek 18+ tú spĺňam, dakujem

Katarína, 26. 8. 2021, 333x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Výživné - dokedy mám platiť výživné na plnoleté dieťa

Od minulého roka platím na dcéru výživné 170 eur určené súdom, má 20 rokov, musím ďalej na ńu…

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…

Aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt formou darovacej zmluvy?

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, aké sú podmienky na to, aby som mohla niekomu prenechať byt…

Moze zamestnavatel toto robit

Poprosim o radu. Moze zamestnsvatel dať 13 plat vsetkym zamestnancom v plnej výške a dvom nedať a…

Maria, 6. 12. 2018, 1861x zobrazenie