Hmotná zodpovednosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hmotná zodpovednosť

Pracujem na dohodu o brigádnickej práci študentov v banke a, keďže odchádzam do zahraničia, tak vedúca žiadala o notebook pre mňa (s tým, že by som podpísala hmotnú zodpovednosť). Avšak dostala odpoveď, že to nie je možné, keďže som študent. Našla som jedinú podmienku a to vek 18+ tú spĺňam, dakujem

Katarína, 26. 8. 2021, 386x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Zapísať partnera ako spoluvlastníka bytu ktorý som si sama kúpila na úver?

Dobrý večer. Pred dvoma rokmi som si vzala úver a kúpila som si byt. Teraz sa idem vydávať a…

Rozvod pre neveru, majetok je na manžela, ako postupovať?

Som 38 rokov vydatá. Majetok je napísaný na manžela a chcem sa rozviesť pre neveru. Nemáme…

Ako ukončiť pracovný pomer keď nemám podpísanú pracovnú zmluvu zo zamestnavateľom

Dobrý deň. Chcem sa spýtať ako ukončiť pracovný pomer zo zamestnávateľom už len z toho dôvodu, že…

Štefan, 20. 2. 2017, 2633x zobrazenie

Vyživovacia povinnosť na dieťa

Dobrý deň, som právoplatne rozvedená avšak môj bývalí manžel odmieta platiť výživné na nášho syna.…

Alimenty

Nemám nárok na náhradné výživné, pretože mám dieťa s iným. Ako postupovať, aby exmanžel začal…

Podaný návrh na úpravu práv a povinností rodičov k mal. deťom s ktorým nesúhlasim

Dobry den, dnes som nahodou zistila ze moj este manzel podal pred vyse mesiacom na sud navrh na …