hmotná zodpovednosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
hmotná zodpovednosť

v decembri 2016 sme robili invnetúru som podpísaná na niektorých invetárnych hárkoch vo februári 2017 ma preradili na funkciu skladník pomocný účtovník v júli vedenie napadlo že mi chcú dať podpísať hmotnú zodpovednosť čo stým podotýkam nebola som pri všetkých skladoch kde bola inventúra vykonávaná

Ivana, 6. 7. 2017, 1055x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozvod, výživné a rodičovská dohoda

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať, na rozvode sme sa spoločne dohodli. Návrh na rozvod…

vytýčenie pojednávania vo veci osvojiteľnosti

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť akú lehotu má súd na vytýčenie pojednávania na vyslovenie…

Ukončenie pracovnej zmluvy

Dobrý deň. Som zamestnancom nemenovanej firmy od 27.1.2015. Pracovná zmluva bola uzatvorená na dobu…

Štefan, 27. 1. 2017, 2421x zobrazenie

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Rozvod a dom na hypotekárny úver - ako postupovať?

Pekný deň prajem, Chcem sa opýtať s manželom sme 8rokov dve maloleté deti. Pred nedávnom sme kúpili…

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…