Exekucie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucie

Ako zistim kolko a kde som dlžny a či vôbec nakolko som už 8 rokov v zahraniči a dlhy som nesplacal. Počul som niečo o premlčacej dobe ,vsťahuje sa to aj namňa. Ďakujem.

Jozef, 26. 10. 2017, 1145x zobrazenie

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…

Podvodom vylákané peniaze

Dobrý deň, je možné považovať za podvod, keď som požičal 1 300€ dotyčnej pani, ktorá ma o ne…

Zakúpený tovar z prezentačnej akcie som vrátila, peniaze nedostala

Dňa 5.11.2015 na prezentačnej akcii v Relax Epicentrum v Komárne sme si s manželom zakúpili…

Dedičstvo - ako sa zbaviť dlhov?

Dobrý deň. Mama zomrela pred 2 rokmi, vtedy som sa vzdal dedičstva v prospech otca. Mám ešte sestru…

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…