Exekucie

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucie

Ako zistim kolko a kde som dlžny a či vôbec nakolko som už 8 rokov v zahraniči a dlhy som nesplacal. Počul som niečo o premlčacej dobe ,vsťahuje sa to aj namňa. Ďakujem.

Jozef, 26. 10. 2017, 1086x zobrazenie

Nehnuteľnosť kúpená manželmi

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. V prípade, že počas trvania manželstva jeden z manželov kúpi…

Stiahnutie zrušenie trestného oznámenia

Chcel som sa opýtať, či sa dá zrušiť/stiahnuť trestné oznámenie?

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Trestné oznámenie

V akom prípade sa dá stiahnuť trestné oznámenie? Podala to manželka na muža. Manželka bola zbitá a…

Ako postupovať pri rozvode a vysporiadaní vlastníctva nehnuteľnosti s manželkou?

Dobrý deň ,poprosil by som o odpoveď na moju otázku:Ideme sa s manželkou rozvádzať a ja by som mal…

Predaj majetku spoluvlastníkom alebo vyplatenie podielu

Dobrý den, mám velký dotaz. Jsem občan Slovenské republiky , ale jsem ženatý v České republice a…