Exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekucia

Dobry den chcem sa spytat ze ked prihlasim otca na trvali pobit ci sa jeho exekucia vztahuje na moj majetok?Dakujem Zoltan

Zoltan, 2. 2. 2023, 153x zobrazenie

Súdny výkon rozhodnutia po trojročnej premlčacej lehote - rozhodnutie o dopravnom priestupku

Rozhodnutie o dopravnom priestupku zo dňa 3.7.2006 sa stalo vykonateľným 18.7.2006. Oprávnený podal…

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Dávka v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcem sa spýtať. Som zamestnaná od 1.5.2014, uvažujem nad odchodom do zahraničia. Rada…

Trestné oznámenie

V akom prípade sa dá stiahnuť trestné oznámenie? Podala to manželka na muža. Manželka bola zbitá a…

Predaj firmy inej firme - aká výpovedná lehota bude plynúť?

Terajší majiteľ predáva nehnuteľnosť v ktorej prevádzkoval čerpaciu stanicu, inej firme ktorá tiež…

Zastupovanie maloletého, ktorý spáchal prečin ublíženia na zdraví

Dobrý deň. Prosím o vysvetlenie. Môj syn bol odsúdený za prečin ublíženia na zdraví. Dnes dostal…