exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

dobry vecer po dlhom case som sa vratila na sk zo zahranicia oznamili mi zo sudu ze mam na moje meno viac exekucii na sude ako mam postupovat aby mi nezablokovali ucet ktory som si teraz zriadila nachadzam sa v Bratislave a exekucie mam v Michalovciach mozem to vybavit emailom?dohotnut spl.kalendar

Ludmila, 18. 10. 2018, 867x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

info

Dobrý deň. Bola na mňa uplatnená exekúcia a z účtu mi zobrali cca 244eur. Návrh na exekúciu podala…

Tomáš, 3. 3. 2017, 2402x zobrazenie

Vymáhanie dlhov od manželky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či dlhy(exekúcie) môjho priateľa prejdú po sobáši na mňa,…

Mariana, 13. 11. 2017, 2500x zobrazenie

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2601x zobrazenie

postup pri insolvenci

Dobrý deň, chcel by som sa informovať ako postupovať ďalej v mojej situácií. Moje bez účelové…

Marek, 27. 1. 2017, 2647x zobrazenie

Exekúcia

Dobrý večer mam taký problém ze som bol dohodnutý na splátke po 60e mesačne ale teraz uz chcu…

Tomas, 28. 7. 2017, 2538x zobrazenie

Vymáhanie výživného

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala vašu radu. Potrebovala by som vedieť či uspejem u exekútora v…

Lenka, 22. 3. 2017, 2293x zobrazenie