Drobná stavba na samote - je nutné stavbu ohlásiť?

Právna poradňa online
Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Drobná stavba na samote - je nutné stavbu ohlásiť?

Dobrý deň. Neviem či píšem moju otázku na správnom mieste. Je nutné OHLASOVAŤ túto stavbu ? POPIS: > plocha základne objektu 22,5 m2. (3,75m x 6m) > Materiál: hranoly, latky, dosky OSB. > Stavba - (objekt vlastnoručne skonštruovaný). > Stavba ležiaca na drevených hranoloch, voľne položených na pôde. > Žiadne spojenie ani ukotvenie zo zemou. (len voľne položené, tak ako unimobunka). > Objekt bez vodovodu, el.prípojky - (na pozemku žiadne IS) > V extraviláne obce, na vlastnom pozemku. > Parcela definovaná ako ostatné plochy. > Susedia žiadny. > Účel stavby: Relax, odpočinok, meditácia, koexistencia s prírodou. Za odpoveď veľmi srdečne Ďakujem

Anonym, 1. 3. 2016, 2289x zobrazenie
Advokáti, ktorí odpovedali na túto otázku:

advokát

Objekt, ktorý popisujete nespĺňa zákonné atribúty "stavby" v zmysle § 43 zákona č. 50/1976 Zb. Stavebný poriadok. Vzhľadom na to nie je potrebné výstavbu, resp. zhotovenie tohto objetku ohlasovať stavabnému úradu. 

Ďalšie otázky, z kategórie Jiné

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 1267x zobrazenie

Vymáhanie dlhu za grafické práce

Dobrý deň, pre jednu firmu som ako fyz. osoba pripravovoval grafické práce (logo, banery), prácu…

Juraj, 25. 5. 2017, 1136x zobrazenie

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Anonym, 13. 12. 2016, 1518x zobrazenie

Skončenie pp v skúšobnej dobe pre tehotenstvo?

Od 1.6.16 mám PP na dobu určitú so skúš. dobou 3meciace. Ale otehotnela som a som na rizikovom,…

Anonym, 22. 6. 2016, 2110x zobrazenie

Prieťahy v konaní a podnet na prešetrenie veci

Dobrý deň, spis ohľadom trestného konania mal byť zaslaný psychiatrovi na posúdenie...spis sa,…

Anonym, 7. 9. 2016, 1486x zobrazenie

Náhrada škody za vzniknutý nedostatok spojený s užívaním prenajímaného bytu

Dobrý deň, naskytol sa nám problém spojený s užívaním prenajímaného bytu. Po nasťahovaní nám po…

Anonym, 8. 8. 2016, 1431x zobrazenie

Vyhľadajte ďalšie otázky z právnej poradne

PREZENTÁCIA ADVOKÁTSKYCH KANCELÁRIÍ
Právna konzultácia
Telefonická konzultácia
Požiadajte o ponuku služby
...
Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.
zatvoriť