Dotaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dotaz

Dobrý den, Čech žijící na Slovensku potřebuje pomoc ohledně sepsání odvoláni na nejvyšší soud v ČR. Můžete mi doporučit právního zástupce? Děkuji Diviš

Robert, 22. 1. 2017, 1011x zobrazenie

predvolanie

Predvolanie ako 2 stranu na vysluch mam ist na sud neni tu uvedene kvoli comu ani ohladom coho sa…

Andrej, 8. 6. 2017, 2301x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

Pozemok

Dobrý den, potreboval by som poradiť s jednou vecou. Chcem kúpiť pozemok, ktorý ma viacero…

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…

Žaloba - kedy je potrebné doložiť písomné dokazy?

Je potrebné ihneď pri podaní žaloby doložiť aj písomné dokazy?

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…