Dotaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dotaz

Dobrý den, chcela bych se zeptat čo delat kdyz mela jsem pritele, žily jsme spolu v byte v pronajmu, nebyli jsme manžele nič, a zobral si pôžičku od banky v hodnote 5000 EUR, ktere mi potom poslal na účet a chce me dať na soud ze ty penize chce zpatky pritom jsme byli spolu a ty penize jsme utratili

Natalia, 9. 2. 2024, 41x zobrazenie

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2155x zobrazenie

Nedodržanie zmluvy o dielo zo strana zhotoviteľa

Uzatvorila som zmluvu o dielo /16.8.2016/-výmena plastových okien a dverí, zaplatila som zálohu. Do…

Aké práva na dom mám ak je na LV iba manželka?

Chcem sa opýtať, ako to je so spoluvlastníctvom na RD. Manželka zdedila starší rodinný dom, už…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2445x zobrazenie

Poškodzovanie menovky na poštovej schránke v bytovke.

Sme vlastníci bytu v malom meste, do ktorého sme sa prisťahovali z iného mesta a z iného kraja. Už…

Gabriela, 11. 9. 2017, 2144x zobrazenie