Dotaz

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dotaz

Dobrý den, chcela bych se zeptat čo delat kdyz mela jsem pritele, žily jsme spolu v byte v pronajmu, nebyli jsme manžele nič, a zobral si pôžičku od banky v hodnote 5000 EUR, ktere mi potom poslal na účet a chce me dať na soud ze ty penize chce zpatky pritom jsme byli spolu a ty penize jsme utratili

Natalia, 9. 2. 2024, 87x zobrazenie

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Ako splácať dlh počas materskej dovolenky?

Sposobila som svojmu zamestnavatelovi financnu stratu ale dohodli sme sa na splatkovom kalendari…

Uvedenie v omyl RK pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobry den, Kupila som byt cez realitnu kancelariu a teraz prichadzam na to, ze som asi bola…

Predaj zdedeného bytu

Dobrý deň, mám otázku týkajucu sa predaja bytu. S bratom sme zdedili byt a chceme ho predať,…