Dobrý večer chcem sa informovať máme riaditeľom prikazanú dovolenku na november a december 5 dní

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dobrý večer chcem sa informovať máme riaditeľom prikazanú dovolenku na november a december 5 dní

Manestnička sa mi vyhráža za to že mi ostalo 6 dní že to je hrubé porušenie pracovnej morálky, (na vyhadzov) a dovolenku mi zmenili na nadčas... Môžu ma vyhodiť a zamieňať mi dovolenku. Dakujem

Slavomira, 13. 11. 2017, 879x zobrazenie

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Darovanie bytu

Pred 5. rokmi mi moja sestra darovala byt po našich zosnulých rodičoch. Teraz chce darovaciu…

Majetko-právne vysporiadanie

Dobrý deň, chcem sa opýtať, manžel nadobudol 2 izbový byt sám, pred 10 rokmi, tento rok sme ho…

Dedičstvo - má priateľ zomrelej nárok na dedičstvo?

Dobrý deň. Dňa 31.1. 2016 mi zomrela sestra. Ostalo po nej dedičstvo ktoré zdedil jej syn. Nakoľko…

Vrátenie nájomnej kaucie od prenajímateľa

Dobrý deň, bývalý prenajímateľ nám nechce vrátiť časť z nájomnej kaucie. Na nájomnej zmluve bolo…

Trestné oznámenie

V akom prípade sa dá stiahnuť trestné oznámenie? Podala to manželka na muža. Manželka bola zbitá a…