Dlh

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dlh

Byvaly priatel mi dlzi peniaze.je to este 900€ Dlh bol vyssi ten splacal ale teraz mal naraz poslat tych 900€ ale neposlal.nereaguje na telefonaty ani sms.na FB si ma zablokoval.napisala som mu ze pockam do konca mesiaca ale on stale nic.zije v CZ kde ma uz aj prechodny pobyt.ako postupovat?Ďakuje

Zuzana, 24. 4. 2018, 925x zobrazenie

Súkromný zamestnávateľ mi nevyplatil za mesiace žiadnu mzdu?

Zamestnávateľ mi za posledné mesiace nezaplatil mzdu a nedáva nám ani výplatné pásky a stále nám…

Na čo sa bude vzťahovať podmienka a bude zapísaná do registra trestov?

Dobrý deň.  Boli sme raz s kamarátom opití a rozbili sme nechtiac výklad, kde vznikla celková…

Ako možem synovi v dome zrušiť trvalý pobyt bez jeho vedomia?

Dobrý deň, potrebujem radu. Žijem v rodinnom dome zo synom ktorý má 28 rokov, sú s ním vždy…

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

Stiahnutie trestného oznámenia

Mama podala trestné oznámenie na syna je možné ho stiahnuť?

Neplatiaci nájomník - ako mu vypovedať zmluvu a vymáhať nedoplatky?

Prenajala som byt na obdobie od 1.10.do 31.3., spísaná nájomná zmluva. Nájomník mi však už 2…