Dlh

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dlh

Mám podpísané uznenie dlhu a ten dlh má dlžník splatiť do určitého dátumu.nechcel podpísať uznanie tak že do toho termínu bude mesačne splácať takže mám celkovú sumu podpísanú čo má zaplatit do toho dátumu.čo môžem spraviť ešte lebo ten dlh mi vnikol z pôžičiek z bánk.keď neviem splácať čo môžem?

Adam, 13. 10. 2017, 1096x zobrazenie

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2716x zobrazenie

Rodinny dom

Dobry den,prisim vas o radu. sme osmi surodenci . Po otcovej smrti sme zdedili kazdy po 1/8 z…

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…

Zrušený platobný rozkaz - odpor, pojednávanie, uznesenie?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať čo znamená veta ''Podľa ust. § 267 ods.3 C.s.p., ak čo len jeden…

Zakúpený tovar z prezentačnej akcie som vrátila, peniaze nedostala

Dňa 5.11.2015 na prezentačnej akcii v Relax Epicentrum v Komárne sme si s manželom zakúpili…

"vrátenie peňazí"

Dobrý deň mám takú otázku.Mal som priateľku vydatú podotýkam boli sme spolu 6rokov no a za tých…

Milan, 7. 3. 2017, 2404x zobrazenie