Dlh

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Dlh

Mám podpísané uznenie dlhu a ten dlh má dlžník splatiť do určitého dátumu.nechcel podpísať uznanie tak že do toho termínu bude mesačne splácať takže mám celkovú sumu podpísanú čo má zaplatit do toho dátumu.čo môžem spraviť ešte lebo ten dlh mi vnikol z pôžičiek z bánk.keď neviem splácať čo môžem?

Adam, 13. 10. 2017, 1152x zobrazenie

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2420x zobrazenie

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Predbežné opatrenie-týranie blízkej osoby

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o radu v prípade podania návrhu o predbežné opatrenie ( zákaz…

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?

BSM

Dobry den.Som rozvedený .Byvalá žena dala vysporiadanie oBSM na sud.Počas manželstva sme nadobudli…

Ivan, 4. 4. 2017, 2809x zobrazenie

Nehnuteľnosť kúpená manželmi

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. V prípade, že počas trvania manželstva jeden z manželov kúpi…